Zpravodaj ICM Prostějov

Otevírací doba ICM během školního roku 2017/2018

ICM Prostějov bude otevřeno pondělí – pátek od 12.00 do 17.00 hod. Internet pro veřejnost je dostupný každý všední den od 14.30 hod.

Aktuální informace vždy najdete na našich stránkách http://www.icmprostejov.cz .

Změny v otevírací době ICM

Pro aktuální informace vždy sledujete naše stránky http://www.icmprostejov.cz nebo facebook ICM Prostějov.

Akce plánované na duben

Kreativní dílna – Jarní dekorace

Přijďte v pondělí 9. dubna do ICM Prostějova a vyrobte si trvanlivou jarní dekoraci, která může zdobit vaše okenní parapety, jídelní stoly nebo třeba pokojíčky, celý duben. Finančně podpořilo Statutární město Prostějov. Po dobu kreativní dílny – nebude možné využít přístup na počítač.

Na kus řeči a koláče

Zaskočte do ICM Prostějov Na kus řeči i koláče… s naší novou zahraniční dobrovolnicí – Mariou z Rumunska. Přijďte se seznámit, popovídat si a zjistit, jaké akce plánuje. Jedná se především o nabídku anglických konverzací. Od dubna budou probíhat její konverzace pravidelně, se zájemci, kteří se přijdou domluvit na akci Na kus řeči a koláče.

Evropská dobrovolná služba v ICM Prostějov

V ICM Prostějov momentálně působí zahraniční dobrovolnice Maria Hretculesei z Rumunska. Bude u nás rok, a tak se můžete těšit na její přítomnost nejen během kreativních dílen, ale i spousty dalších akcí, které si pro vás připraví. Aktuálně je k přečtení na našem webu první díl E-VoiceS.

Průkazy ISIC Scholar, ISIC a ITIC

Chcete využívat slevy a výhody, které vám zajistí průkazy ISIC Scholar (žáci), ISIC (studenti) nebo ITIC (pedagogové) – v Prostějově, na cestách v ČR i v zahraničí? Kartu si můžete vyřídit na počkání v ICM Prostějov, Komenského 17 v otevírací době. Informace o tom, co potřebujete k vyřízení karty, a naši otevírací dobu najdete na našem webu http://www.icmprostejov.cz.

Více informací o našich službách a plánovaných aktivitách získáte na http://www.icmprostejov.cz, na telefonu 582 302 553, na e-mailu info@icmprostejov.cz nebo nás můžete navštívit přímo v ICM Prostějov na adrese Komenského 17 (budova Cyrilometodějského gymnázia), Prostějov

Výběr z aktualit na webu ICM

Příměstský tábor s Veselou vědou

Nezisková organizace Veselá věda pořádá letní příměstský tábor pro všechny zvídavé děti od 5 do 12 let. Vybírat můžete z několika turnusů. Který bude ten vhodný právě pro vás?

Eurotime 2018

Vyzkoušejte, co víte o Evropě a Evropské unii ve znalostní soutěži Eurotime 2018. Ve znalostním kvízu můžete vyhrát tablet nebo chytrý telefon. Soutěž má dvě věkové kategorie (děti do 15 let včetně a dospělí od 16 let) a uzávěrka soutěže je 20. května.

Taneční čaje

Přijďte strávit příjemné odpoledne s tancem na nedělní taneční čaje v restauraci Národního domu. Čtyři víkendy s hudební skupinou Romantica pro vás připraví Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci se Zdravým městem Prostějov.

Výzva #Ode2Joy

Rok 2018 je Evropským rokem kulturního dědictví. Do jeho oslav se prostřednictvím výzvy #Ode2Joy Challenge můžeš zapojit i Ty! Inspiruj se skladbou Óda na radost, nahraj svou vlastní verzi nebo ji ztvárni prostřednictvím kresby, fotografie, videa nebo třeba hry. Nejzajímavější příspěvky budou prezentovány na summitu Evropského kulturního dědictví.

Ukliďme Česko

Zapojte se jako dobrovolník nebo organizátor do akce Ukliďme Česko v sobotu 8. dubna 2018. Jejím cílem je nejen uklidit naše okolí, ale i zviditelnit dlouhodobě neřešenou problematiku černých skládek.

Lektor kroužku/příměstského tábora Veselá věda

Nezisková organizace Veselá věda s posláním popularizovat vědu a techniku, pořádá na 1. stupni základních škol zájmové kroužky zábavných vědeckých pokusů z chemie, biologie a fyziky. Aktuálně hledají lektory, kteří by v průběhu školního roku a o prázdninách vedli kroužky pro zvídavé děti!


Bc. Stanislava Rotterová
Informační centrum pro mládež Prostějov

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s