Můj život jsou Renesanční království

Poslední dobou jsem tady tomu blogu moc nedal. Důvod je jediný – opět se plně věnuji hře Renesanční království.

Váhal jsem moc, jestli u té hry vůbec zůstat. Kombinace nepříliš zdařilých aktualizací se s mým špatným psychickým stavem přelila v několikerý kolaps, kdy jsem nebyl schopen pokračovat ve hře dál. Nyní se zdá, že autoři dali hodně věcí do pořádku a i já se cítím lépe, takže si s RK opět rozumíme.

Na přelomu roku jsem zadal reklamu na Facebookovou stránku Moje RK (https://www.facebook.com/MojeRK), stálo mě to sice přes čtyři stovky, ale aspoň jsem získal novou zkušenost (a zjistil, že tato hra je natolik specifická, že mi její stránku „olikuje“ kde kdo, ale hrát hned tak nikdo nezačne – a když začne, nevydrží). Prostě s reklamou jako bez reklamy – RK Brno má pořád kolem 140 obyvatel a nijak výrazně to neroste.

Minulý pátek jsem byl občany RK Brna zvolen starostou tohoto města. Mandát trvá pouhý měsíc. Mám plno plánů, ale netuším, zda to všechno stihnu. A pokud ano, jestli to vůbec bude někoho zajímat. Zatím se starám o běžnou radniční rutinu – pokladna, sklad, městský les, městská putyka, granty, účetnictví a podobně. Hlavní změnou by mělo být zavedení městské rady, na čemž jsme se shodli i s mým předchůdcem, tak to snad vyjde.

No je to veselé. V žádném případě nemám pocit, že bych chtěl nastoupit do nějaké „oficiální“ reálné práce, jsem zcela vytížen a konečně se cítím trošku užitečný. Je to sice jen hra, ale setkávám se v ní se skutečnými lidmi, kteří rádi moje služby využijí. K dokonalosti to má daleko, ale člověk nesmí chtít všechno…

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s