Útlumy opět, kam se podívám

(středa 13.9. – pátek 15.9.2017) Ještě o víkendu, když jsem na základě nového rozpisu od doktorky změnil požírání léků, zdálo se, že jsem se konečně osvobodil od (hlavně dopoledních) útlumů. Pak se ale začaly útlumy vracet. A v posledních třech dnech byly opět nesnesitelné. Jistě chápete, že pak se jen těžko píše blog, když je člověk vyčerpaný, byť nic nedělá. I teď to se mnou pere. No a když se přidá úzkost spojená s nějakou nepříjemnosti, není většího „štěstí“ na světě…

Ve středu jsem toho moc neudělal. Byl jsem ještě unavený z minulého dne a dlouhé procházky, tak jsem se jen prošel po Brněnské a zapadl do Hrušky, opět jen drobný nákup.

Ve čtvrtek se konala procházka již zase delší. Nejprve na Okružní, po ní až na Joštovo náměstí, Pražskou k nádraží a pak do supermarketu Albert. Tentokrát jsem toho koupil víc, prostě to tak vyšlo. Stejně jako autobus 4, který jel hned, když jsem obchod opustil.

No a v pátek Zlatá brána – v DM kočičárny, čaj a utěrka na brýle, v Bille poměrně velký nákup, u něhož jsem uplatnil narozeninovou slevu. Pro velký úspěch jsem někde propil dvě nektarinky. Na účtence ještě jsou, domů jsem je už nepřinesl.

Kromě toho jsem po všechny ty tři dny seděl hodiny u počítače, hrál RK, četl zprávy, procházel novinky na Facebooku, díval se na nahrané seriály a nejnověji četl elektronickou knížku o vývoji lidstva. Bohužel se občas musel najít čas na spánek, alespoň krátký, aby se překonal útlum nebo úzkost (případně obojí dohromady). No zkrátka je to na pytel, ale je třeba uznat, že kdybych byl zdravý, nepotřeboval bych důchod, léky a podobné propriety. Nemoc je ne-moc. Holt to tak musím brát…

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s